TELEWIZOR - UCHWYT UNIWERSALNY - NATEC 40"-65" NTM-0912

www.natec-europe.com

foto

Cena brutto:48.00 zł
Stan magazynowy:0
Gwarancja:24 miesiące


UCHWYT ŚCIENNY LM-65T

Bezpieczny i uniwersalny

Stwórz prywatne kino we własnym domu! Uchwyt Extreme Media LM-65T pozwoli Ci zamontować telewizor bezpośrednio na ścianie. Urządzenie to sprawdzi się idealnie w przypadku dużych i ciężkich ekranów, gdyż jego maksymalny udźwig to nawet 50 kg. Produkt zawdzięcza swoją wytrzymałość konstrukcji wykonanej z trwałych materiałów. Uchwyt umożliwia bezpieczny i łatwy montaż telewizorów o przekątnej 40’’-65’’.

Funkcjonalny

Zaletą uchwytu Extreme Media LM-65T jest regulowana uchylna konstrukcja, która umożliwia zmianę kąta pochylenia zamocowanego ekranu w zakresie 15 stopni. Dzięki tej funkcji możemy dostosować kąt ekranu do potrzeb użytkownika lub zamocować telewizor wysoko na ścianie.
LM65-T dostępny jest w kolorze czarnym, a dzięki możliwości zawieszenia telewizora zaledwie 35 mm od ściany, uchwyt pozostaje praktycznie niewidoczny.

Łatwy w montażu

Zestaw montażowy uchwytu Extreme Media LM-65T zawiera zestaw śrub oraz poziomicę, co znacznie ułatwia i przyspiesza montaż na ścianie. Dzięki zastosowaniu otworów montażowych w standardzie VESA uchwyt LM-65T z łatwością dopasujemy do posiadanego przez nas modelu telewizora. Maksymalny rozstaw użyty w LM-65T to 600x400 mm.
  • Przeznaczony dla płaskich telewizorów: 40" - 65"
  • Maksymalne obciążenie: 50 kg
  • Regulacja pochylenia: 15°
  • Standard VESA: Maksymalnie 600 x 400mm
  • Odległość ekranu od ściany: 35 mm


Powered by EuroBoS / UVD