-

www.lge.pl

foto

foto

Cena brutto:
Stan magazynowy:
Gwarancja: miesiące
Obraz
Wyświetlacz LCD (podświetlenie LED)
Przekątna 43 cale (108 cm)
Format 16:9 (panoramiczny)
Rozdzielczość 3840 x 2160
Technologie 24p Real Cinema
4K Resolution Upscaler
HEVC Codec 4K 60P
Micro Pixel Control
Optymalizacja obrazu PMI 900
Tru Ultra HD Engine Pro
Dźwięk
Moc RMS 20 W (2 x 10 W)
Technologie Dolby Digital, DTS Dekoder
System odbioru
Tuner cyfrowy DVB-T/C MPEG-4
Tuner analogowy Tak
Odtwarzanie obrazu NTSC, PAL, SECAM
Sieć
LAN Tak
WiFi Tak
Technologie DLNA
Złącza
Wejście antenowe Tak
SCART (analogowe) 1
Wejście komponentowe Tak (Y, Pb, Pr)
Wejście kompozytowe Tak
HDMI (cyfrowe) 2
Optical S/PDIF (cyfrowe) 1
USB 3
LAN 1
CI/CI+ 1
Multimedia (USB)
Obsługa formatu video AVI, MKV, MPEG
MPEG
Obsługa formatu audio AAC, MP3
Obsługa formatu obrazu JPEG
Właściwości Elektroniczny przewodnik telewizyjny (EPG)
Intel WiDi
Przeglądarka internetowa
Skalowanie do rozdzielczości 4K
SmartTV
System webOS 2.0
Wi-Fi Direct, Wi-Fi Miracast
VESA 200 x 200
Pobór mocy 68 W
Wymiary (z podstawą) 975.5 x 621.7 x 208.7 mm

Telewizor objęty gwarancją producenta LG - realizowaną na miejscu u klienta

Strona produktu: LG 43UF640V

Rozdzielczość 4K ULTRA HD zapewnia znakomitą jakość obrazu, która przewyższa możliwości innych wyświetlaczy. Obszar roboczy jest czterokrotnie większy od Full HD, dzięki czemu pozwala na wyświetlanie najdrobniejszych szczegółów, które pozostają wyraźne nawet wtedy, gdy obraz jest oglądany z małej odległości. Rozdzielczość 4K sprawia, że oglądaniu telewizji towarzyszą zupełnie nowe emocje, których źródłem jest niezwykła precyzja odwzorowania detali.

Telewizor 4K ULTRA HD pozwala cieszyć się wysoką jakością obrazu z każdego źródła. Jest wyposażony w funkcję skalowania obrazu 4K Upscaler, dzięki której audycje telewizyjne, filmy i transmisje sportowe o standardowej rozdzielczości mogą być wyświetlane z jakością zbliżoną do 4K. Tym samym, nawet w przypadku treści o standardowej rozdzielczości można podziwiać najdelikatniejsze szczegóły obrazu.

Opracowany przez LG system webOS 2.0 ułatwia życie, ponieważ pozwala w atrakcyjny i komfortowy sposób obsługiwać wszystkie funkcje telewizora. Łatwy w użyciu interfejs graficzny pozwala w pełni wykorzystać wszystkie możliwości telewizora Smart TV, które są bogatsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ze względu na nieskomplikowany i atrakcyjny sposób obsługiwania, dzięki system webOS 2.0 można na prawdę odprężyć się przed telewizorem.

Wszystkie opcje każdej aplikacji, audycji telewizyjnej, usługi VOD lub urządzenia zewnętrznego można przeglądać nie przerywając oglądania dotychczasowych treści. Menu Launcher pozwala na natychmiastowe i płynne przełączanie usług. Wystarczy wygodnie usiąść i już można w pełni cieszyć się rozrywką.

Telewizor LG ULTRA HD jest wyposażony w dekoder HEVC, który pozwala na uzyskanie kryształowo czystego obrazu oraz odwzorowanie ruchu z prędkością 60 klatek na sekundę. Teraz można cieszyć się nieskazitelnym obrazem o wspaniałej rozdzielczości i perfekcyjnych kolorach, nawet podczas oglądania treści przesyłanych strumieniowo z Internetu lub odtwarzanych z zewnętrznego urządzenia. Niezależnie do źródła treści, telewizor pozwala na bezproblemowe oglądanie obrazu o najwyższej możliwej jakości.

+ dodatkowy Pilot OFA URC 7950
Twórcą i producentem uniwersalnych pilotów ONE FOR ALL jest holenderska spółka Universal Electronics, która rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku. Od tego czasu stała się światowym liderem, projektując i tworząc innowacyjne rozwiązania do bezprzewodowego kontrolowania domowych urządzeń audiowizualnych. Produkty Universal Electronics sprzedawane są pod marką ONE FOR ALL na całym świecie. Producent projektuje swoje piloty, bazując na pracy 80 inżynierów z działu Badań i Rozwoju. Dotychczas stworzył i opatentował najwięcej przydatnych funkcji pilotów z całej konkurencji. Firma pochwalić się też może największą dostępną bazą kodów podczerwieni na świecie.Powered by EuroBoS / UVD