-


www.natec-europe.com

foto

foto

foto

foto

Cena brutto:
Stan magazynowy:
Gwarancja: miesiące
Typ obudowy Midi Tower
Format płyty głównej ATX, MicroATX, ITX
Panel we/wy 1 x USB 3.0
2 x USB 2.0
Kontroler obrotów wentylatorów (2 kanałowy)
Wejście mikrofonowe
Wyjście słuchawkowe
Zatoki
5,25" zewnętrzne 2
3,5" wewnętrzne 2
2,5" wewnętrzne 2
Sloty kart rozszerzeń 7
Wentylatory 2x120 (przód, 1 w zestawie), 1x120 (tył, w zestawie), 2x120 (bok, opcjonalnie), 1x120 (góra, opcjonalnie)
Maks. długość GPU 380 mm / 14.9 cali
Maks. wysokość FAN CPU 161 mm / 6.3 cali
Inne cechy System otworów dla efektywniejszego uporządkowania przewodów
Wloty powietrza dla przedniego wentylatora
Wycięcie ułatwiające montaż chłodzenia procesora
Materiał wykonania Stal, tworzywo
Wymiary (wys. x szer. x gł.) 477 x 207 x 470 mm
Masa netto 4 kg
Zasilacz w zestawie Brak

Strona produktu: Titan 660

GENESIS TITAN 660
Solidna gamingowa obudowa komputerowa powinna z jednej strony być zbroją i ochroną dla podzespołów znajdujących się wewnątrz, z drugiej natomiast zapewniać optymalne warunki szybkiego i sprawnego działania podzespołów wewnątrz konstrukcji. Obudowy Genesis Titan wyróżniają się konstrukcją, która zapewnia zarówno lepszy obieg powietrza, jak i odpowiednie wyciszenie. Nie zapomniano też o zapewnieniu dużych możliwości aranżacji wnętrza oraz o szeregu innych funkcji.

OPTYMALNY OBIEG POWIETRZA
Obudowa TItan 660 posiada dwa 120 mm wentylatory w standardzie: jeden zamontowany z przodu i drugi z tyłu, dodatkowo konstrukcja umożliwia zamontowanie aż 5 dodatkowych wentylatorów. Cenną funkcją jest również możliwość regulowania mocy wentylatorów przy pomocy specjalnego regulatora na górnym panelu z przodu. Dodatkowo w zestawie znajdziemy 2 filtry przeciwkurzowe.

CHŁODZENIE
Maksymalna wysokość zamontowania chłodzenia procesora w przypadku Titan 660 to 161 mm. Dodatkowo obudowa jest przystosowana do zamontowania chłodzenia wodnego do 240 mm.

ZASILACZ MONTOWANY NA DOLE
Dolna część obudowy została zaprojektowana tak, aby zapewnić dość miejsca na zasilacz (standard ATX pS2) oraz płyty główne. Titan 660 jest kompatybilny z ATX, Micro-ATX i Mini-ITX.

PRZESTRZEŃ DO ORGANIZACJI PODZESPOŁÓW
W głównej komorze obudowy znajdziemy przestrzeń do wygodnego zamontowania i rozmieszczenia poszczególnych podzespołów. Obudowa posiada zatoki do dysków 2x 5.25”, 2x 3,5” oraz 2x 2,5”, a także możliwość instalacji karty graficznej o długości do 380 mm. Dodatkowo w tylnej części znajdziemy przestrzeń dostosowaną do organizacji kabli i aż 7 gniazd rozszerzeń.

WYGODNE ZARZĄDZANIE
Każdy gracz ceni sobie łatwy i wygodny dostęp to miejsc takich jak porty USB czy jack. W obudowach Genesis wszystkie porty zlokalizowano w przedniej części konstrukcji. W Titan 660 znajdziemy port USB 3.0, dwa porty USB 2.0 oraz HD audio, a także wspomniane wcześniej dwa regulatory obrotów wentylatorów.

GAMINGOWY DESIGN
Dzięki zastosowaniu czarnej, malowanej proszkowo, stali obudowa nabiera odpowiedniego charakteru i pięknie prezentuje się na biurku każdego gamera.
Powered by EuroBoS / UVD