NOŚNIK DVD+R DL 8.5GB VERBATIM - 10SZT CAKE 43666

www.verbatim.net.pl

foto

Cena brutto:52.00 zł
Stan magazynowy:w magazynie
Gwarancja:3 miesiące
Pojemność 8.5 GB
Prędkość zapisu 8x
Ilość sztuk w opakowaniu 10 (cakebox)
Inne cechy Technologia AZO


W dyskach DVDR/RW firmy Verbatim zastosowano technologie MKM/Verbatim zapewniające najwyższą jakość nagrywania. Współpraca badawczo-rozwojowa firmy Mitsubishi Chemical z producentami napędów gwarantuje wysoką zgodność dysków Verbatim, co czyni je idealnymi nośnikami do udostępniania danych, filmów, zdjęć i muzyki. Od najlepszego dostawcy nośników nagrywalnych w Europie*
*SCCG CD/DVDR '03 - '09.

Dysk Double/Dual Layer to dysk zapewniający możliwość nagrywania o pojemności do 8,5 GB na jednej stronie (2,6 GB w przypadku dysków 8 cm). Zgodność ze specyfikacją +RW Alliance (Double Layer) lub DVD-Forum (Dual Layer). Nagrywanie dwustronne jest możliwe dzięki zastosowaniu nowej warstwy podłoża znajdującego się między warstwami nagrywania. Dzięki temu za pomocą wiązki laserowej można nagrywać na obydwu stronach. Po nagraniu na pierwszej stronie wiązka zmienia ustawienia i rozpoczyna się nagrywanie drugiej warstwy. 
  • Warstwa nagrywania AZO
  • Najwyższy poziom stabilności nagrywania
  • Nadzwyczaj długi czas archiwizacji
Powierzchnia tego dysku jest pokryta srebrną, matową warstwą (Matt Silver). Możliwość opisywania za pomocą markerów do dysków CD/DVD.


Powered by EuroBoS / UVD