MYSZ NATEC - GENESIS KRYPTON 110 NMG-1056


www.natec-europe.com

foto

foto

foto

foto

foto

Cena brutto:37.00 zł
Stan magazynowy:0
Gwarancja:24 miesiące
Model Genesis Krypton 110 (NMG-1056)
Komunikacja USB (przewodowa)
Typ myszy Optyczna
Rozdzielczość 800 - 2400 dpi (4 poziomy)
Ilość przycisków 5 + 1 (rolka)
Długość przewodu 1,8 m
Wymiary 121 x 65 x 38
Waga 99 g
Podświetlenie 4 kolory (czerwony, fioletowy, różowy, niebieski)
Cechy Częstotliwość raportowania: 125 Hz
Dynamiczna zmiana rozdzielczości (DPI)
Maks. akceleracja: 8G
Maks. szbkość przetwarzania danych: 3200 fps
Maks. szybkość śledzenia: 30 ips

Strona produktu: GENESIS Krypton 110

MYSZ GAMINGOWA KRYPTON 110
Krypton 110 to idealny wybór dla gracza, który nie lubi przepłacać i potrzebuje lekkiego, wygodnego i wytrzymałego gryzonia z solidnym sensorem na pokładzie.

NA KAŻDĄ SYTUACJĘ
Dzięki zastosowaniu precyzyjnego sensora, gryzoń umożliwia wybór jednego z czterech poziomów DPI – od 800 do 2400. Czułości te pozwalają graczowi odnaleźć się w każdej sytuacji – zarówno wtedy, gdy musi dokładnie wymierzyć w wirtualnego przeciwnika, jak i w czasie ostrej zawieruchy, gdy liczy się przede wszystkim szybkość – tę dodatkowo zwiększają ultra-szybkie ślizgacze.

SOLIDNY WYBÓR
Gracz nie musi martwić się przy tym, że za atrakcyjną ceną Krypton 110 kryje się słaba jakość wykonania. Mysz wyposażona jest w solidne przełączniki o żywotności do 5 mln kliknięć, a długi kabel otoczono solidnym oplotem. Za trwałością idzie też wygoda użytkowania, bowiem gryzoń jest nie tylko lekki, ale też ogumowany, przez co zapewnia ergonomiczny chwyt.

WYGLĄD TEŻ SIĘ LICZY
Krypton 110 w niczym nie przypomina topornych konstrukcji, charakterystycznych dla myszek budżetowych. Gryzoń może pochwalić się estetycznym, gamingowym designem, wzbogaconym dodatkowo o podświetlenie w czterech kolorach: różowym, czerwonym, fioletowym i niebieskim.Powered by EuroBoS / UVD