-

www.logitech.com/pl-pl/

foto

Cena brutto:
Stan magazynowy:
Gwarancja: miesiące
Komunikacja USB (bezprzewodowa)
Układ / Layout Standardowy QWERTY (US)
Klawisze numeryczne Nie
Funkcje multimedialne Tak
Zasięg pracy 10 m
Cechy Wbudowany duży wielofunkcyjny panel dotykowy o przekątnej 3,5 cala
Wymagania systemowe Windows XP, 7, Vista, Windows 8 / 8 RT
W zestawie Nano odbiornik USB, 2 baterie AA

Nie musisz więcej podchodzić do laptopa, aby korzystać z niego, gdy jest podłączony do telewizora. Komunikacja bezprzewodowa na odległość 10 m* i wbudowany panel dotykowy — dzięki tej klawiaturze możesz sterować laptopem zdalnie, siedząc wygodnie na kanapie.
10-meter wireless range
Wygoda łączności bezprzewodowej

Komunikacja bezprzewodowa na odległość do 10 m* ułatwia zdalne sterowanie laptopem. Możesz zwiększyć głośność ulubionego filmu w witrynie YouTube®, wstrzymać pokaz zdjęć, przeglądać strony internetowe, pisać bloga, czatować i nie tylko, a wszystko to, siedząc wygodnie na kanapie.

Advanced 2.4 GHz wireless
Zaawansowana technologia łączności bezprzewodowej 2,4 GHz firmy Logitech

Niezawodność porównywalna do połączeń przewodowych, a przy tym wygoda i swoboda rozwiązań bezprzewodowych — szybka transmisja danych; praktycznie bez opóźnień i zakłóceń.

Stylish Minimalist Design
Minimalizm i wygoda

Konstrukcja tej bardzo cienkiej, minimalistycznej klawiatury pozwala na oszczędność miejsca, a jednocześnie zapewnia komfort pracy. Podczas przeglądania stron internetowych czy redagowania wiadomości e-mail możesz wygodnie i cicho pisać na klawiszach o niskim profilu.

Vertical storage
Przechowywanie w pionie

Jeżeli masz mało miejsca w salonie, możesz przechowywać klawiaturę w pionie.

Touch power

Wielofunkcyjny panel dotykowy

Nie trzeba korzystać z myszy — ta klawiatura jest wyposażona we wbudowany panel dotykowy o przekątnej 3,5 cala. Panel dotykowy ma także duże przyciski, które działają tak, jak w przypadku kliknięcia lewym i prawym przyciskiem myszy.


Nawigacja za pomocą dotyku i gestów

Wielofunkcyjny panel dotykowy ułatwia przeglądanie różnych treści. Panel dotykowy współpracuje także z nowym systemem Windows 8, a obsługa gestów przypomina korzystanie z ekranu dotykowego.


Układ klawiatury

Klawiatura jest wyposażona w specjalne klawisze ułatwiające nawigację w nowym interfejsie użytkownika systemu Windows 8. Klawisz Start systemu Windows 8 zapewnia łatwy dostęp do ekranu startowego. Klawisz FN do przełączania aplikacji umożliwia szybkie przechodzenie między otwartymi aplikacjami. Dostępne są 4 klawisze paneli, które pozwalają na bezpośredni dostęp do panelu Wyszukiwanie, Udostępnianie, Urządzenia i Ustawienia. Klawisz aplikacji umożliwia wyświetlenie paska aplikacji do nawigacji po kartach programu Internet Explorer.

Designed for Windowns 8
Przeznaczona dla systemu Windows 8, zgodna z systemem Windows 7

Klawiatura została zaprojektowana specjalnie dla systemu Windows 8, ale działa doskonale także z systemami operacyjnymi Windows 7, Windows XP i Windows Vista.

Plug and play
Prosta instalacja typu „plug and play”

Instalacja przebiega łatwo i szybko. Wystarczy podłączyć niewielki odbiornik Logitech Unifying do portu USB i już można przeglądać informacje lub pisać. Nawet klawisze skrótów działają od razu, bez konieczności instalowania oprogramowania.


Odbiornik Logitech Unifying

Jest tak mały, że może zostać w laptopie — nie trzeba go odłączać w podróży.

12-month battery life
Roczna żywotność baterii

Możesz korzystać z klawiatury przez cały rok**, nie martwiąc się wymianą baterii. Wyłącznik zasilania pozwala oszczędzać energię, kiedy klawiatura nie jest używana

Media-hot-keys
Klawisze dostępu do obsługi multimediów

Za naciśnięciem jednego klawisza możesz korzystać z najczęściej używanych funkcji multimedialnych, takich jak wyciszanie, odtwarzanie, zwiększanie i zmniejszanie poziomu głośności.Powered by EuroBoS / UVD