KLAWIATURA LOGITECH - K375S MULTI-DEVICE


www.logitech.com/pl-pl/

foto

foto

foto

foto

foto

Cena brutto:182.00 zł
Stan magazynowy:w magazynie
Gwarancja:24 miesiące
Model K375s (920-008181)
Komunikacja USB (bezprzewodowa, bluetooth)
Układ / Layout Standardowy QWERTY (US)
Klawisze numeryczne Tak
Funkcje multimedialne Tak
Zasięg pracy 10 m
Wymiary 435,5 x 137,5 x 20,5 mm
Waga 475 g (z bateriami)
Kolor Grafitowo-biały
Wymagania systemowe Urządzenie obsługujące technologię Bluetooth Smart z obsługą klawiatury (Bluetooth HID)
Windows 7/ 8/ 10; Android 5.0+; Mac OS X 10.10+; iOS 5+; Chrome OS
W zestawie Nano odbiornik USB, 2 baterie AAA

Napisz raport na komputerze, a następnie utwórz wiadomość na telefonie
Wyobraź sobie, jak powinna wyglądać klawiatura komputerowa: dobrze zaprojektowana oraz zapewniająca znajome i wygodne wrażenia podczas pisania. A teraz wyobraź sobie tę samą klawiaturę komputerową, która działa również z telefonem i tabletem. To właśnie na ten koncepcji oparto projekt zestawu pełnowymiarowej klawiatury K375s Multi-Device i podstawki do obsługi wszystkich ekranów, z których korzystasz na biurku.

Pisanie i przełączanie między urządzeniami
Zacznij pisać na komputerze, a następnie przełącz się na telefon lub tablet jednym dotknięciem przycisku Easy-Switch. Klawiatura K375s Multi-Device obsługuje popularne marki i systemy operacyjne, w tym Windows®, Mac, Chrome™, Android™ i iOS.

Ciche i wygodne pisanie
Pełnowymiarowa klawiatura z wklęsłymi klawiszami w znajomym układzie zapewnia wiele godzin wygodnego pisania. Klawiatura numeryczna z 10 klawiszami pozwala wykonywać więcej zadań, a odchylane nóżki umożliwiają ustawienie dwóch kątów podczas pisania. Uniwersalna podstawka do telefonu i tabletu Zyskaj więcej miejsca na biurku dzięki niewielkiej podstawce dla telefonu lub tabletu. Podstawka bezpiecznie przytrzymuje różne urządzenia pod idealnym kątem do czytania i pisania. Konstrukcja z użyciem antypoślizgowej gumy zachowuje stabilność urządzenia mobilnego, a także zapewnia łatwy dostęp do klawisza początkowego telefonu lub tabletu.

Wytrzymała i bezproblemowa
Klawiatura K375s Multi-Device jest wytrzymała i odporna na zalania. 24-miesięczna żywotność baterii, automatyczne usypianie i wyłącznik zasilania zapewniają wygodę przez długi czas.

Niezawodne połączenie bezprzewodowe

Połącz z komputerem przy użyciu niewielkiego odbiornika Logitech Unifying oraz z telefonem lub tabletem przy użyciu technologii Bluetooth® Smart. Bezprzewodowa klawiatura K375s obsługuje obie technologie i działa w zasięgu 10 metrów z szybką transmisją danych, szyfrowaniem komunikacji bezprzewodowej oraz brakiem opóźnień i przerw.


Powered by EuroBoS / UVD