HDD - S-ATA 3.5" WD CAVIAR - 1TB WD10PURZ 64MB PURPLE

www.wdc.com/pl

foto

Cena brutto:239.00 zł
Stan magazynowy:7
Gwarancja:24 miesiące
Rodzaj HDD Serial ATA
Kod producenta WD30PURZ
Nazwa serii WD Purple
Parametry
Format 3,5''
Pojemność 1 TB
Interfejs Serial ATA III
Prędkość interfejsu 6 Gb/s
Prędkość obrotowa 5400 RPM
Pamięć podręczna 64 MB
Zastosowane technologie S.M.A.R.T. (system monitorowania i powiadamiania o błędach)

WD Purple™ dyski twarde klasy surveillance
Napędy WD Purple są systemami przeznaczonymi do ciągłej pracy, są przez cały czas włączone i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Przystosowane do obciążenia1 do 180 TB rocznie i obsługujące nawet 64 kamery HD, dyski WD Purple zostały zoptymalizowane pod kątem wykorzystania w systemach monitoringu wizyjnego. Pamięć masowa dla monitoringu, WD Purple, jest dostarczana z wyjątkową technologią WD – AllFrame 4K™. Można teraz z powodzeniem utworzyć system ochrony dopasowany do potrzeb konkretnej firmy.

Czołowa w branży pamięć masowa. Monitoring, któremu można zaufać.

WD jest światowym liderem w branży dysków twardych. Dzięki rozwiązaniu do monitoringu WD Purple masz dysk przeznaczony do pracy w wysokiej temperaturze, w stale włączonych systemach monitoringu. Dzięki temu można liczyć na wysoką jakość odtwarzania wideo, gdy jest ono najbardziej potrzebne. Czy chronisz swoich bliskich, czy monitorujesz swoją firmę, dyski WD Purple zapewniają wydajność, na której można polegać.

Wyjątkowa technologia AllFrame 4K firmy WD
Dyski twarde WD Purple są wyposażone w technologię AllFrame 4K, która w połączeniu z mechanizmem transmisji strumieniowej ATA pomaga ograniczyć zjawisko „wypadania” klatek wideo, podnosi jakość odtwarzanego obrazu i umożliwia obsługę większej liczby dysków w środowisku NVR. Przygotuj swój system monitoringu wizyjnego na przyszłe wyzwania, używając dysków WD Purple obsługujących kamery UHD.

Wyższy współczynnik obciążenia
Przystosowane do obciążenia1 do 180 TB rocznie – trzykrotnie wyższego w porównaniu ze standardowymi dyskami przeznaczonymi dla komputerów stacjonarnych – dyski WD Purple zostały specjalnie zaprojektowane w celu spełnienia specyficznych wymagań dotyczących nowoczesnych systemów monitoringu wizyjnego DVR i NVR.

Obraz z 64 kamer
Dyski WD Purple są zoptymalizowane do obsługi 64 kamer. Dzięki tak wielu możliwościom można w przyszłości elastycznie modernizować i rozszerzać swój system.

Przeznaczone do systemów monitoringu dziś i w przyszłości
Przeznaczone do pracy ciągłej każdej wielkości systemów monitoringu DVR i NVR klasy mainstream. Dzięki możliwości wykorzystania w systemach zawierających powyżej ośmiu dysków2 i odpornym na zużycie komponentom2, dyski WD Purple zapewniają niezawodne działanie w dużych systemach monitoringu wizyjnego, w trudnych warunkach środowiska.

Sprawdzona duża pojemność
Sprawdzona technologia HelioSeal™ czwartej generacji, z liczbą ponad 15 milionów dostarczonych dysków, oferuje magazyny danych WD Purple o dużej pojemności (8 TB i 10 TB) opracowane, aby spełniać potrzeby systemów monitoringu wizyjnego w rozdzielczości 4K.

Zgodność z szeroką gamą urządzeń. Bezproblemowa integracja.
Dyski twarde WD Purple są zaprojektowane z myślą o kompatybilności, więc można szybko i bezproblemowo dodawać pamięć masową do systemu monitoringu. Korzystając z szerokiego asortymentu czołowych w branży obudów i obsługiwanych zestawów układów scalonych, można mieć pewność, że znajdzie się odpowiednia konfiguracja DVR lub NVR.

Niższy pobór mocy.
Większa wydajność.Dzięki unikalnej technologii IntelliSeek™ dyski WD Purple potrafią obliczyć optymalną prędkość wyszukiwania. Wynikający z tego spadek poboru mocy skutkuje minimalizacją hałasu i drgań.


Powered by EuroBoS / UVD